Przeskocz do treści

Nasza kadra

Alicja Szpot

Absolwentka Politechniki Krakowskiej, długoletnia pracowniczka Centrum Młodzieży im.Henryka Jordana oraz Stowarzyszenia Rozwoju Integracji Młodzieży STRIM. Dyplomowana nauczycielka i menadżerka kultury z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy dla krakowskich instytucji edukacyjnych, kulturalnych i pozarządowych. Posiadająca duże doświadczenie w projektach międzynarodowych. Koordynatorka kilkudziesięciu projektów międzynarodowych finansowanych z funduszy europejskich programów takich jak Tempus, Youth, Youth in Action, Grundtvig, Erasmus + i ESC. Laureatka tytułu EDUinspirator (2016) przyznawanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i nagrody Lajkonika (2015) przyznawanej za działalność i zasługi dla Dzielnicy VII Zwierzyniec.

Ewa Marlewicz

Ewa Marlewicz ukończyła studia w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych pod kierunkiem prof. Leszka Wajdy. Wieloletnia pracownica Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki na stanowisku instruktora plastyki. Brała udział w wielu projektach wymian artystów i wystawach prac w Polsce i za granicą. Jej prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w Polsce, Niemczech, Francji, Danii, Szwecji, Szwajcarii, USA, Kanadzie, Meksyku.

Olga Sewiłło

Absolwentka Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ oraz Języków Irańskich na Uniwersytecie w Uppsali, koordynatorka sekcji Iranu i Bliskiego Wschodu w Fundacji Punkt Kultury. Z wykształcenia i zamiłowania iranistka, z zawodu manager kultury.

Aktualnie na urlopie.

Weronika Ciągała

Z wykształcenia filmoznawczyni, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zdobywała doświadczenie pracując przy organizacji projektów i festiwali filmowych w kraju i zagranicą. W Klubie Kultury Przegorzały odpowiada za przygotowanie, promocję i realizację wydarzeń kulturalnych oraz koordynuje program Strefa Rodzica. Po godzinach zapalona turystka, przewodniczka górska i organizatorka szkoleń przewodnickich.