Przeskocz do treści
NOWOŚCI w programie naszych zajęć stałych
Bez kategorii

NOWOŚCI w programie naszych zajęć stałych

Skrzypce, balet, akrobatyka, warsztaty z kreatywnego szycia a może intensywne zajęcia kształtujące waszą smukłą talię? Sprawdźcie jakie nowości przygotowaliśmy dla was w tym roku. Wszystkie zajęcia grupowe rozpoczną się w październiku, dopiero po zrekrutowaniu grupy. Pełna oferta zajęć znajduje się w zakładkach dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych  w cenniku jak również w harmonogramie zajęć.

NAUKA GRY NA SKRZYPCACH
Indywidualne zajęcia dla osób powyżej 5 roku życia do 100, odbywające się w trzech wariantach czasowych, tak, aby móc dostosować długość zajęć do wieku i zdolności koncentracji Ucznia. W programie: nauka utworów, nauka czytania nut. Poza zorientowaniem na efekt i rozwój artystyczny, ważnym celem zajęć jest również uwrażliwienie Ucznia na piękno muzyki oraz dostarczanie radości z procesu twórczego
Zajęcia poniedziałki i/lub środy, godziny do ustalenia
odpłatność miesięczna. istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI AKROBATYKI 
Treningi ogólnorozwojowe dla dzieci, mające na celu poznanie elementów akrobatycznych, ewolucji w pojedynkę np. przewrotów, stania na głowie czy stania na rękach, a także różnorodnych kilkuosobowych ćwiczeń i piramid. Pozwolą poprawić kondycje, wzmocnić i rozciągnąć całe ciało, a także mogą zapobiec wielu wadą postawy.
zajęcia we wtorki.
16.30-17.30
 (grupa 5-8 lat)
17.30-18.30 (grupa 9-11 lat)
odpłatność kwartalna


WARSZTATY KREATYWNEGO SZYCIA

Zajęcia dla dzieci obu płci w wieku od 3 do 12 lat
Warsztaty, na których uczestnicy poznają tajniki projektowania i szycia. Na zajęciach dzieci będą miały możliwość stworzenia wielu wspaniałych maskotek i ozdób z filcu, szmatek, tasiemek i guzików, poznają podstawowe techniki ręcznego szycia oraz szycie maszynowe, rozwiną wyobraźnię i poprawią koordynację wzrokowo-ruchową.
zajęcia w środy 16:30-18:00  dzieci w wieku 3-8 lat tylko z opiekunem.
odpłatność kwartalna


WARSZTATY PRZYRODNICZE ZE SZKIEŁKIEM I OKIEM

Warsztaty ze Szkiełkiem i Okiem dla uczestników 8-12 lat  to nowoczesna edukacja przyrodnicza z elementami fizyki i chemii. Bazujące na praktycznym przekazywaniu wiedzy dzięki interaktywnym prezentacjom połączonym z pokazami wykonywanymi przez prowadzącego oraz eksperymentami uczestników. Podczas zajęć najmłodsi na nowo odkrywają otaczający ich świat, a starsi mają szansę stać się prawdziwymi odkrywcami praw, jakimi rządzi się przyroda.
zajęcia (45-60minut) wtorki 17:00-18:00


BALET

Zajęcia baletowe, rozbudzające wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Program oparty na technice tańca klasycznego ma na celu wykształcenie harmonii i ładu w tańcu. Dzieci uczą się prawidłowej postawy ciała, poznają podstawowe ćwiczenia. Poprzez zajęcia uczą się płynności ruchów, wdzięku i piękna.
zajęcia w czwartki 18:30-19:30 (grupa 5-8 lat)
odpłatność kwartalna

 

DZIECIĘCE STUDIO TEATRALNE
zajęcia dla dzieci w wieku od 4-9 lat
Wspólna praca nad spektaklem teatralnym, zabawy aktorskie, ćwiczenia z zakresu poprawnej wymowy i ruchu scenicznego.
Zajęcia (45 minut) w czwartki
odpłatność kwartalna


ATAK NA BRZUCH

zestaw ćwiczeń fitness o charakterze kondycyjnym skupiających się się na spalaniu tkanki tłuszczowej oraz spłaszczeniu i wyrzeźbieniu brzucha.
zajęcia 2 razy w tygodniu:
poniedziałek i środa 20:00 do 20:45  Przegorzały
opłata miesięczna lub karnet

STORYTIME, SONGS&RHYMES  język angielski dla najmłodszych

Zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci od ok. 1 roku do 5 lat. Program skierowany jest do dzieci i opiekunów, którzy też będą się uczyć wraz z dzieckiem poprzez wspólną zabawę. W programie zajęć zabawy ruchowe, angielskie rymowanki i piosenki, zabawy umuzykalniające po angielsku. Dużo ruchu i zabaw doskonalących rozumienie słów, szeroki wachlarz gier zachęcających do mówienia i śpiewania.  Autorski program oparty na  kanadyjskim kanonie Mother Goose Club / Nursery Rhymes, zaadaptowanym na użytek naszych dzieci i ich opiekunów
zajęcia w czwartki 10:00-11:30 odpłatność miesięczna

LABORATORIUM MULTIMEDIALNE

Zajęcia dla  pasjonatów nowoczesnych technologii. W programie fotografia cyfrowa, komputerowa obróbka zdjęć, grafika komputerowa i wektorowa, prezentacja multimedialna, montaż obrazu video, film animowany i eksperymenty filmowe.
Zajęcia we wtorki 16:30 – 18:30
Odpłatność kwartalna