Przeskocz do treści
Bez kategorii

Zapisy na zajęcia

Jeśli chcez zapisać siebie lub swoje dziecko na zajęcia wypełnij  DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH  i odeślij ją mailem na adres zapisy.przegorzaly@dworek.eu.
Deklarację można wypełnić również w biurze. 

Zajęcia zozpoczną się w pierwszym tygodniu października.

Czekają na Was nasze nowości: break dance, hiszpański dla dzieci z native speakerem, plastyka dla 5-latków na Bielanach, warsztaty z fotografi, warsztaty z programowania, trening koncentracji uwagi „Best-brain” oraz język polski dla obcokrajowców.Poza tym zapraszamy Was na znane i lubiane zajęcia Małej Akademii Plastycznej, niezwykłą Wytwórnięa Dziecięcej Sztuki Wizualnej, rozwijające lekcje nauki gry na pianinie, gitarze i skrzypcach, język angielski dla dzieci i seniorów, energetyzujące zajęcia taneczne oraz utrzymujące w dobrej formie zajęcia rehabilitacyjne.

Na deser zawsze wspaniała Strefa Rodzica oraz nasi nowi pracownicy: Ronda Maria Bautista Lopez, która dołączyła do naszego biurowego dream-team oraz wolontariusz Sergi Peñarrubia, oboje z Hiszpanii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ulotkąharmonogramemcennikiem oraz opisami zajęć w zakładkach dla dzieci i młodzieżydla dorosłych, rodziców i seniorów.