Wyjedź z nami na Wolontariat Europejski!

erasmus-modzie-2016-1-638Jak pewnie wiecie, od zeszłego roku jesteśmy instytucją, która przyjmuje wolontariuszy zza granicy w ramach projektów Wolontariatu Europejskiego w programie Erasmus +. Od tego roku, posiadamy także status organizacji wysyłającej! To oznacza, że za naszym pośrednictwem i z naszą pomocą, młodzi ludzie z Krakowa i nie tylko, mogą wyjeżdżać na krótko i długo-terminowe projektu Wolontariatu Europejskiego za granicę. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o programie ERASMUS + i Wolontariacie Europejskim – zapraszamy tutaj: http://erasmusplus.org.pl/

W związku z tym, otwieramy pierwszą rekrutację do udziału w projekcie Wolontariatu Europejskiego w Maladze w Hiszpanii! Nasz partner – Stowarzyszenie Juvenil Intercambia – poszukuje dwóch zmotywowanych i chętnych do uczenia się młodych osób pomiędzy 17 a 30 rokiem życia, chętnych do wzięcia udziału w 9-miesięcznym projekcie Wolontariatu. Projekt zakłada pracę wolontariuszy w dziedzinie promocji mobilności międzynarodowej, wspierania nieformalnego uczenia się i wymiany międzykuluturowej.
Rozpoczęcie projektu: połowa czerwca 2017
Zakończenie projektu: połowa marca 2018

Okres: 9 miesięcy

Deadline na aplikowanie: 15 listopada 2016

Wszystkich chętnych zapraszamy do przygotowania CV oraz listu motywacyjnego oraz przesłanie nam w celu wzięcia udziału w trzyetapowej rekrutacji (1: formularz oraz CV, 2: opis swoich pasji i zainteresowań, 3: rozmowa na skypie)

OFICJALNA STRONA Z OPISEM PROJEKTU I PROCESU REKRUTACYJNEGO